Vilniaus g. 76, Rudaminos k., LT-13246, Vilniaus r.

Akumuliatoriai

Akumuliatorių supirkimas

Spalvotųjų metalo laužo grupei, kuris pasižymi aukštesne verte, galima priskirti vario, aliuminio ir kitų metalų šioje grupėje, atliekas.

Vario atliekų kategorija apima metalo perdirbimo atliekas. Žalvaris, bronza taip pat priskiriami spalvotiesiems metalams, kurie superkami ypač palankiomis kainomis mūsų įmonėje.

Kur parduoti nenaudojamą akumuliatorių?

Mūsų organizacija gali nupirkti iš jūsų ypač palankiomis sąlygomis mašinų akumuliatorius, kurie priskiriami švino laužo grupei. Pardavę šias žaliavas galite gauti ne tik padorią pinigų sumą, bet ir apsisaugoti nuo neigiamo poveikio.

Akumuliatorių priėmimo punktas

Metalo gaminių skilimas dėl deguonies ir didelės drėgmės poveikio gali neigiamai paveikti tiek aplinką, tiek žmones. Todėl nereikalingų metalų būtina atsikratyti – perduoti juos į metalo laužo surinkimo punktą. Be to, kad jūs apsaugosite save ir aplinkinius nuo kenksmingo poveikio, taip pat turėsite puikią galimybę užsidirbti papildomų pinigų. Galite uždirbti didelę sumą pinigų, jei savo metalo laužą patikėsite mūsų organizacijai, kuri siūlo ypač aukštas metalo laužo supirkimo kainas. Mūsų darbuotojai padės Jums greitai ir be vargo atsikratyti nereikalingo balasto. Mes priimame senus nereikalingus akumuliatorius, kabelius ir pan. (priimamo metalo laužo sąrašą rasite kataloge, mūsų svetainėje). Kuo didesnis metalo laužo kiekis, tuo didesnė kaina bus už jį pasiūlyta. Didelėms bendrovėms, kurios nuolat parduoda metalo laužą (arba akumuliatorius) dideliais kiekiais, yra specialūs pasiūlymai, leidžiantys gauti dideles sumas pinigų. Metalo laužą sveriame elektroninėmis, ypač tiksliomis svarstyklėmis, todėl nesijaudinkite! Mūsų įmonė dirba sąžiningai ir efektyviai.

Kur pelningai parduoti seną automobilio akumuliatorių?

Dabartiniame laikmetyje senų automobilių baterijų perdirbimas gana populiarus. Taip yra daugiausia dėl to, kad akumuliatoriuose yra didelis kiekis švino. Šis spalvotieji metalai aktyviai naudojami šiandienos pramonės gamyboje. Kalbant apie švino laužą, kuris “ateina” iš privačių piliečių, dažniausiai tai naudoti akumuliatoriai. Pasenę akumuliatoriai naudojimui netinka, tad žmonių nedomina, bet gali būti pakartotinai naudojami gamybai. Todėl baterijas naudinga parduoti supirkimo punktuose ir gauti gerą pinigų sumą.

Dabar pakalbėkime apie klausimus, kurie neturi ekonominės naudos. Faktas yra tai, kad keičiant seną akumuliatorių nauju, daug žmonių klausia: “Ką jūs darote su senais akumuliatoriais”. Gana dažnai akumuliatoriai tiesiog išmetami į šiukšlyną. Taip elgtis griežtai draudžiama. Faktas, kad nerūpestingai išmestas prietaisas kelia rimtą pavojų aplinkai. Akumuliatoriai turi švino ir sieros rūgšties. Jie gali reaguoti su deguonimi, ir patekti į derlingą dirvožemį ir požeminio vandens sluoksnius. Neatsakingi žmonės kenkia aplinkai. Svarbiausia – kenkia sau. Todėl laikyti ar akumuliatorius išmesti į sąvartyną nėra būtina. Geriau pristatyti į mūsų supirkimo punktą. Jūs atliekate savo pilietinę pareigą ir tuo pačiu metu užsidirbate pinigų. Mes siūlome pačias geriausias kainas.

Bendradarbiavimo su mumis efektyvumas yra gana akivaizdus:

  • atsikratote nereikalingų ir pavojingų daiktų;
  • papildoma vieta garaže ar sandėliuke;
  • gaunate materialinę kompensaciją.

Verta pažymėti, kad akumuliatorių kainos yra vienos aukščiausių, nes akumuliatoriai turi vario. Jis yra plačiai naudojamas gamyboje.

Jei turite seną akumuliatorių, jums neverta jo laikyti namuose ar garaže. Tai pavojinga jūsų sveikatai. Ypatingą dėmesį skirti saugumui būtina, jei namuose gyvena vaikai ar naminiai gyvūnai. Vos palietus akumuliatoriaus priekyje esančias juosteles galima sukelti didžiulę žalą savo sveikatai. Negalima rizikuoti. Be to, mes esame pasiruošę greitai išspręsti visas problemas, susijusias su jūsų senais akumuliatoriais. Pakanka kreiptis į mūsų specialistus, kad jie atvyktų išvežti nereikalingų daiktų.