Vilniaus g. 76, Rudaminos k., LT-13246, Vilniaus r.

Laidai

Laidų priėmimas

Kiekvienas laidas atėjus laikui turi būti pakeistas, tad visada iškyla problema kur dėti nebereikalingus kabelius ar laidus. Ne visi žino, kad šiuos nebereikalingus daiktus galima naudingai “priduoti” į supirkimo punktus. Svarbu ir tai, kad toks genialus sprendimas atlaisvins vietos jūsų garaže ar sandėliuke, kurių užgriozdinti nereikalingais daiktais nesinori.

Mūsų firmos darbuotojai mielai paskaičiuos jūsų turimą metalo laužą, kurį jūs norite priduoti, pačiomis aukščiausiomis supirkimo kainomis. Tokiu būdu Jūs ne tik galėsite iš namų ar aplinkinių teritorijų pašalinsite nereikalingas metalo šiukšles, bet ir neblogai užsidirbsite. Pinigai klientams sumokami iš karto, kai tik iškraunamas metalas.

Kaip ir kur priduoti laidus?

Jums tereikia susisiekti su mumis telefonu, kurį galima rasti interneto svetainėje, ir nurodykite, kur ir kiek jums nereikalingų laidų turime paimti. Nėra transporto? Mes galima atvažiuoti pasiimti Jūsų laidų!

Mūsų privalumai:

 • Aukšta supirkimo kaina
 • Garbingos svarstyklės
 • Savivartis
 • Priėmimas nuo 1 kg

Pintas kabelis

Nupirksime aliuminio ir vario laidus, su kabeliu, visų dydžių ir skirsnių.

Šarvuoti laidai

Perkam “šarvuotus” laidus. Skambinkite!

Izoliuoti laidai

Brangiai superkame izoliuotus laidus. Aliuminio kabelius. Varinius kabelius.

Laidų laužo kainos 

Laidų laužas superkamas bet kokiu pavidalu, nes yra vertinga medžiaga. Kaina priklauso nuo įvairių faktorių:

 • kokybės ir kiekio santykis (procentai nuo spalvotųjų metalų);
 • laidų storis;
 • vyčių vientisumas;
 • laido rūšis: susuktas ar ištisinis;
 • oksidacijos požymiai.

Laido vertė nustatoma supirkimo punkto darbuotojams įvertinus, pristatymo metu. Tik po vertinimo galima tiksliai įvardinti kokia suma bus sumokėta klientui. Jeigu mes kalbame apie brangiausią metalo laužą – tai laidai pagaminti iš spalvotųjų metalų. Vertingiausi yra aliuminio ir vario. Priklausomai nuo jų procentinės sudėties, žmogus už laidus gali tikėtis gauti kuo didesnę sumą.

Laidų laužo perdirbimo būdai

Laidų laužo paklausa šiandien yra pakankamai didelė. Sėkmingai konkurencingomis kainomis parduoti laidų laužą galima tiek didžiuosiuose miestuose, tiek mažuose miesteliuose. Mes Jums siūlome palankiausias bendradarbiavimo sąlygas ir didžiausias supirkimo kainas. Po nupirkimo laidai yra siunčiami tolesniam apdorojimui. Šiandien laidų laužo perdirbimui naudojama keletas technologijų:

 • degimas ugnyje. Pamažu valomas, nes yra ekologiškai nesaugus;
 • valymas (taip pašalinamas izoliacinis sluoksnis) rankomis. Daug darbo rankų reikalaujantis procesas, reikalaujantis daug laiko ir daug pastangų;
 • naujų technologinių metodų panaudojimas. Dažniausiai naudojamas variantas šiuo metu, kuris yra saugiausias ir greičiausias.

Kur naudingiausia parduoti laidus?

Ne daug žmonių žino, kad laidus, kurie yra netinkami tolimesniam naudojimui, gali būti labai naudinga perduoti. Ir gauti gerą sumą pinigų. Norint prekę sėkmingai parduoti verta kreiptis į specialius laidų priėmimo punktus. Specialistai dirba įvairiose vietovėse, nes laidų laužo specializacija – pakankamai pelningas ir perspektyvus verslas. Kainos nuolat didėja dėl laidų žaliavų paklausos.

Todėl šioje srityje Jums savo paslaugas gali pasiūlyti įvairios kompanijos. Visada yra pasirinkimas. Lygindami kainas, galite pasirinkti palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Atkreipkite dėmesį į išlaidų ir papildomų paslaugų teikimą – priėmimo vietą, išmontavimą, transportavimą ir kt.  papildomas paslaugas – svarbiausia galimybę pristatyti laidų laužą greitai ir be vargo. Pakanka kreiptis į mūsų darbuotojus telefonu ir greitai išspręsime laidų laužo klausimą. Jums nereikės tam skirti daug asmeninio laiko, tuo pačiu metu gausite geriausią finansinę kompensaciją.