Vilniaus g. 76, Rudaminos k., LT-13246, Vilniaus r.

Metalo laužas

Kaip pelningai parduoti metalo laužą?

Pastaruoju metu antrinių žaliavų perdirbimo problema tampa aktuali ne tik tarp įmonių, bet ir privačių piliečių. Namuose ar darbovietėje nuolat kaupiasi nenaudojami daiktai, kuriuose yra vertingųjų metalų. Juos visada galima pelningai parduoti atnešus į mūsų supirkimo punktą ir gerai užsidirbti. Tačiau šiuo atveju tai ne tik ekonominė nauda, bet ir asmeninis saugumas, aplinkos švarinimas. Išlaikyti švarą savo kieme, namuose ar gatvėje – šaunu. Ne visi žino, kad metalo laužo laikymas lauke – pavojingas. Sąveikaujant su deguonimi ir drėgme, metalai suyra. Rezultatas: kenksmingų medžiagų, kurios prasiskverbia į derlingą dirvožemį ir požeminį vandenį, išsiskyrimas į aplinką. Savalaikis metalo laužo pašalinimas iš Jūsų aplinkos – naudingas Jūsų saugumui.

Kur tikėtis geriausios kainos pardavus juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą?

Greičiausias ir patikimiausias būdas – paprašyti pagalbos mūsų įmonės darbuotojų. Mes superkame bet kokios formos metalo laužą už Jums palankiausias kainas. Mes superkame visus tuos dalykus, kurie nėra naudojami kasdieniame gyvenime, dažnai užima naudingą vietą ir sudaro pavojų žmonėms ir aplinkai. Pačiomis palankiausiomis kainomis superkami:

 • seni šaldytuvai;
 • televizoriai;
 • ketaus vonios;
 • skalbimo mašinos;
 • kriauklės.

Visa tai kas neturi jokios vertės ir nėra naudojama pagal paskirtį, gali būti pristatyta į mūsų supirkimo punktą, o Jūs namo grįšite praturtėję. Galutinė metalo laužo kaina nustatoma tik atlikus metalo laužo apžiūrą. Be to, mūsų specialistai  gali bet kuriuo metu Jums patogiu metu atvykti į metalo laužo saugojimo vietą bei pervežti į supirkimo punktą. Didelės konstrukcijos gali būti išmontuotos vietoje, siekiant palengvinti jų transportavimą.

Kaip paruošti metalo laužą?

Jei ieškote metalo supirkimo punkto, kur Jūs galite pelningai parduoti metalo laužą, be kainos, reikia išsiaiškinti šiuos dalykus:

 • kokių rūšių metalą superka bendrovė;
 • kokia forma turi būti pristatytas metalas;
 • metalo laužo atrankos kriterijai;
 • gebėjimas paimti didelį kiekį metalo laužo iš kliento namų.

Visi šie momentai turi būti aptariami su supirkimo punkto darbuotojais. Jei jus domina labiausiai pelningas metalo laužo pardavimas, galite būti tikri, kad mes siūlome vienas iš aukščiausių kainų. Siūlome paslaugų kompleksą. Esmė yra ta, kad jūs tik reikiam surinkti telefono numerį ir mūsų patyrę bei kvalifikuoti darbuotojai atvyks, įvertins, pasvers ir išsiveš metalo laužą. Jūs gaunate gerą piniginį atlygį už metalo laužą ir nusikratote nereikalingų rūpesčių bei vargų.


Vario supirkimas

Varis – spalvotųjų metalų grupės metalas. Kaip žinome, spalvotųjų metalų laužas vertinamas labiau nei juodųjų metalų laužas. Beje, vario metalo laužas namų ūkiuose randamas labai retai. Būtent šias metalo atliekas konkurencingomis kainomis perka mūsų įmonę. Gauti padorų pelną taip pat galite mums pardavę namuose sukauptą vario lydinio laužą. Ši grupė apima metalus: žalvarį ir bronzą. Mūsų kompanija perka visų rūšių spalvotųjų metalų laužą, išskyrus tuos, kurie turi daug procentų šiukšlių. Tokios atliekos negali būti naudojamos tolesniam perdirbimui.
Kaip žinoma, varis priklauso spalvotųjų metalų grupei, todėl vertinamas žymiai labiau nei juodieji metalai. Laikas nuo laiko visus laidus būtina pakeisti. Taigi kyla klausimas: ką daryti su senais, naudojimui netinkamais laidais? Atsakymas paprastas – parduoti į metalo laužo supirkimo punktą. Tokiu būdu jūs galite tausoti aplinką nuo neigiamo poveikio ir gauti padorią pinigų sumą. Mūsų bendrovė priims Jūsų metalo laužą pačia geriausia kaina! Tą pačią dieną, kai Jūs paskambinsite mums, Jums pavyks atsikratyti nereikalingo metalo laužo. Mūsų tinklapyje galite susipažinti su mūsų siūlomomis supirkimo kainomis ir sužinoti daugiau apie metalo laužo pristatymą. Jei negalite pristatyti nereikalingų daiktų patys, mūsų bendrovė gali atvykti pas Jus savo transportu ir pasikrauti metalo laužą. Mes priimame pintą/suktą laidą, šarvuotą/izoliuotą arba atskirai. Su išmontavimu problemų nekils. Mūsų patyrę darbuotojai pasiruošę greitai ir efektyviai išardyti laidus perdirbimui. Bendradarbiauti su mumis – paprasta ir pelninga, nes mes dirbame greitai ir sąžiningai! Apmokėjimas – atliekamas vietoje. Jei iškilo daugiau klausimų galite užduoti juos mūsų kvalifikuotiems specialistams paskambinę svetainėje nurodytu telefono numeriu.

Kur ieškoti vario laužo?

Vario paklausa didelė, tad už jį siūlome gana aukštas kainas. Taigi daugelis žmonių ieško būdų, kaip gauti papildomų pinigų, ir klausia: “Kur galiu rasti vario laužo?”. Žinoma, šiuo atveju keli būdai – vagystė, laidų nupjovimas. Tokia veikla yra neteisėta. Verčiau ieškoti niekam nereikalingo, nenaudojamo metalo laužo. Ir jei teisingai bei kvalifikuotai organizuoti paieškos procesą, jums gali pavykti.

Kur rasti ir kur pristatyti vario laužą?

Jei nusprendėte atlikti auditą savo garaže ar spintoje, tuomet atkreipkite dėmesį į senus lempinius televizorius. Vario šaltiniais gali tapti montavimo laidai, valdymo sklendė arba transformatorius. Įdomus dalykas yra tai, kad vario yra lėtai “įkaistančiuose” televizoriuose, kuriuos naudojo mūsų seneliai. Remiantis konservatyviais skaičiavimais, čia gali būti apie 1,5 kg. vario. Atiduodami juos į surinkimo punktą, galėsite gauti ne mažą sumą pinigų, taip pat apsisaugoti nuo pavojų.

Nelaikykite senos įrangos namuose. Geriausia jos laiku atsikratyti. Jūs atlaisvinsite vietą, gausite papildomų pajamų ir pašalinsite neigiamą žalingų junginių šaltinį. Taip pat būtina pasielgti, jei “saugote” seną puslaidininkių televizorių. Jis gali turėti apie 500 gramų vario. Bet tai labai gerai, nes šios spalvotųjų metalo laužo rūšies supirkimo kainos yra gana didelės.

Lobiu gali tapti ir nenaudojamas senas šaldytuvas. Daugiausia vario yra kompresoriuje. Jūs galite surinkti apie 1-1,5 kg. Tačiau šiuo atveju būtina kreiptis į specialistus, kurie vykdys demontavimą. Kompresorius yra metaliniame korpuse. Jį reikia prapjauti. Jei kreipsitės į mūsų ekspertus, galite būti tikri, jog sulauksite efektyvios ir pelningos pagalbos.


Aliuminio supirkimas

Jei turite spalvotojo metalo laužo, turėtumėte kreiptis į mūsų įmonės darbuotojus pagalbos. Mes dirbame užsiimame metalo laužo supirkimu ilgą laiką, todėl pasiruošę pasiūlyti savo klientams palankiausias sąlygas bendradarbiauti.
Kai tik Jūsų metalo laužas pasieks mus, iš karto atsiskaitysime.
Mūsų įmonė specializuojasi spalvotųjų metalų supirkime: žalvario, vario, aliuminio, titano ir švino.
Dažniausiai žmonių buityje randama aliuminio laužo ar jo lydinių. Parduoti konkurencingomis kainomis galima ir aliuminio lydinius, pvz. duraliuminį arba al pakuotę.

Aliuminio metalo laužą galima suskirstyti į daug kategorijų. Tačiau, nepaisant to, mūsų įmonė perka visus spalvotuosius metalus, nepriklausomai nuo jų kategorijos. Mūsų tinklapyje pristatoma išsami informacija apie metalo laužo supirkimo kainas, todėl jūs galite lengvai apskaičiuoti kiek pinigų užsidirbsite pristatę žaliavas. Peržiūrėję visą informaciją apie mūsų įmonę, metalo laužo priėmimą, esame tikri, įsitikinsite, kad  darbas su mūsų kompanija – malonumas. Galų gale, mes siūlome ne tik aukštas supirkimo kainas, bet ir patys atsivežame netgi didelius metalo laužo kiekius. Tai reiškia, kad jūs neturite galvoti, kaip pristatyti metalo laužą. Mūsų įmonė suteiks Jums būtiną ir tinkamo dydžio automobilį bei darbuotojus.

Ir pristačius didelį metalo laužo kiekį, tą pačią dieną su Jumis bus atsiskaityta. Jei Jūs pasistengsite ir savo metalo laužą surūšiuosite, tai metalo supirkimo kaina gerokai išaugs. Su mumis dirbti naudinga. Mūsų privalumai: aukšta supirkimo kaina, patys išsivežame, metalo supirkimas nuo  kg, specialūs pasiūlymai parduodantiems didelius metalo kiekius. Skambinkite mums tiesiog dabar ir užsidirbsite daug pinigų!

Aliuminio laužo pristatymo ypatybės

Pastaraisiais metais smarkiai padaugėjo surinkimo taškų skaičius. Šiandien, net mažuose miesteliuose veikia įmones, kurios perka, kaupia ir parduoda tolesniam perdirbimui juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą. Tai daugiausia dėl to, kad tokia veikla yra remiama vyriausybės, kuri yra suinteresuota surinkti kuo daugiau metalo laužo iš gyventojų. Ir metalo supirkimo kainos išaugo, nes Kinija, Indija ir kitos išsivysčiusios šalys pasiruošusios sumokėti už tai dideles sumas. Todėl, aliuminio laužo supirkimu domisi tiek didelės įmonės, tiek ir privatūs asmenys.

Aliuminio supirkimo ypatybė ta, kad jo kaina gali skirtis. Todėl renkantis bendrovę, su kuria jūs bendradarbiausite, būtina išnagrinėti ir palyginti skirtingus pasiūlymus. Mes gi superkame aliuminį didžiausiomis kainomis, suteikdami savo klientams visapusišką pagalbą metalą išsiveždami ir išmontuodami metalo konstrukcijas.

Kur galima rasti aliuminio laužo namuose?

Įspūdingiausių dalykas yra tai, kad daugelis žmonių nežino, kad už šiukšlių savo garaže arba sodyboje krūvą, jie gali gauti daug pinigų. Dauguma elementų namuose, kuriuos Jūs manote esant šiukšlėmis, gali būti vertingi kaip metalo laužas. Aliuminio galima rasti gėrimų skardinių ar laidų pavidalu.

Jei norite užsidirbti pinigų, jūs neturėtumėte išmesti senos vandentiekio santechnikos ar elektros instaliacijos laidų. Jūs visada galite kreiptis į mūsų įmonės darbuotojus ir gauti vertingų patarimų. Apžiūrėję jie įvertins ir nustatys tikslią turimų tauriųjų metalų vertę ir suskaičiuos būsimą pelną. Metalo gaminiai, kurie, atrodo šiukšlės, gali būti labai geru papildomu pajamų šaltiniu. To neturėtumėte pamiršti.

Kitas būdas rasti aliuminio laužo – dalyvavimas metalo laužo aukcionuose. Jie vyksta didžiuosiuose miestuose ir labiau populiarėja. Čia galite įsigyti gerų dalykų už gerą kainą. Aukcionuose ir lombarduose galima rasti tauriųjų metalų gaminių. Tačiau nereikia pamiršti, kad daugelis iš jų yra saugomi jūsų garaže ar spintose. Dažnai žmonės tiesiog nesupranta, kiek ten vertingų senų dalykų. Jie užima naudingą vietą ir kelia pavojų jūsų sveikatai. Todėl juos parduoti kaip metalo laužą – puikus sprendimas. Prašyti pagalbos bet kuriuo metu Jums patogiu visada galite mūsų įmonės specialistų.


Žalvario supirkimas

Žalvaris priskiriamas spalvotųjų metalų grupei, kurią galima rasti pramonėje ir kasdieniniame gyvenime. Šiuo metu  pakankamai pelninga žalvarį parduoti kaip metalo laužą, nes ši medžiaga yra vertinama dėl savo aukštų technologinių savybių. Mūsų įmonė superka žalvarį pačiomis aukščiausiomis kainomis.

Perdirbtas žalvaris antrą kartą gali būti panaudotas pagaminus iš jo detalių įvairioms pramonės šakoms. Aukštos žalvario supirkimo kainos paaiškinamos tuo, jog šis metalas, skirtingai nuo švino, mažiau pasiduoda korozijai. Šio defekto nebuvimas perkant žalvarį smarkiai kelia jo kainą už kg priimamo svorio.

Pramonėje ir kasdieniniame gyvenime dažnai sutinkame žalvario gaminius. Žalvaris priklauso spalvotųjų metalų grupei, tad jį galima parduoti į metalo laužo supirktuvę ir gauti solidžią sumą pinigų. Žalvaris turi aukštų technologinių savybių, todėl jį parduoti labai pelninga. Aukščiausias žalvario supirkimo kainas Jums gali pasiūlyti tik mūsų įmonė. Be puikių kainų mes suteikiame pilną aptarnavimą. Jei reikia, galima pristatyti Jūsų krovinį į mūsų bazę.

Kai atliekos iškraunamos, jos tikrinamos ir pasveriamos,  tada Jūs iš karto gaunate savo pinigus. Žalvaris sveriamas be jokios apgaulės, labai tiksliomis  elektroninėmis svarstyklėmis. Be žalvario mes priimame baterijas, laidus, nerūdijantį plieną, varį ir kt. Norint išsamesnės informacijos  būtina kreiptis į mūsų darbuotojus. Susisiekite su mūsų įmonę dabar ir gausite atsakymus į visus klausimus iš patyrusių kvalifikuotų darbuotojų. Kontaktiniai telefonų numeriai yra pateikiami mūsų svetainėje.

Kokia žalvario laužo vertė?

Žalvaris yra vario ir cinko lydinys. Šie baziniai metalai žalvaryje randami dideliais kiekiais.  Gali būti ir priemaišų:

 • alavo;
 • švino;
 • mangano;
 • nikelio;
 • geležies.

Žalvaris vertingas bei naudojamas įvairiose pramonės srityse, nes jis gali būti pakartotinai perdirbamas ir naudojamas gamybai. Laužo kaina priklauso nuo anksčiau išvardytų metalų procentais. Priimant žalvarį supirkimo punkte metalas tyrinėjamas. Rūšis nustatoma priklausomai nuo vario procento žalvaryje. Kuo didesnis balas, tuo didesnė šio metalo laužo kaina.

Pagrindinės žalvario laužo kategorijos

Įmonėse ir kasdieniame gyvenime susiduriame su įvairių grupių atliekomis. Šiandien priimta juos klasifikuoti į tris pagrindines grupes. Priklausymas vienai ar kitai iš jų nustato metalo vertę:

 • Žalvario derinys. Šiai kategorijai priskiriamas žalvario metalo laužas pagal kiekybinę ir kokybinę sudėtį. Kaina priklauso nuo blokavimo procentais (senas vandentiekio čiaupas priklauso šiai kategorijai, taip pat ventiliai, vožtuvai ir kt.);
 • Radiatoriai pagaminti iš žalvario. Tai gali būti atskiri šildymo radiatoriai. Dažniausiai pagaminti iš atskirų vamzdžių lydinio. Šiuo atveju, neleistinas net mažiausias kiekis spalvotųjų metalų. Minimalus užterštumas 1%, bet neturėtų viršyti 4%.
 • Drožlės. Ši grupė turi ypač didelius reikalavimus. Drožlės turi būti sausos ir nesimagnetinti. Jokių kitų medžiagų. Užterštumas gali būti 2-3% intervale. Gali būti staklių tepalų liekanų. Šiuo atveju, užsiteršimo procentinė dalis gali būti didesnė.

Priklausomai nuo to, kokia kategorija taikoma metalui, bus nustatyta ir jo kainą. Nepriklausomai nuo nustatytos kategorijos metalo atliekos visada rūšiuojamos. Priėmimo centro darbuotojai  turi įvertinti, nustatyti užterštumo procentą, pasverti ir apskaičiuoti kainą. Šiandien vario pardavimas nesudaro jokių problemų, nes šis metalas labai paklausus – daugelis metalo surinkimo punktų specializuojasi šioje srityje. Mes siūlome palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Dėl papildomos konsultacijos prašome kreiptis į mūsų vadybininkus.


Nerūdijančio plieno supirkimas

Nerūdijančio plieno laužas turi stabilią paklausą. Daugelis įmonių perka šias medžiagas. Jei pastebėsite, kad jūsų sklype susikaupė nemažai metalo laužo, įskaitant nerūdijančio plieno laužą, pirmiausia turite pasidomėti kelių bendrovių pasiūlymais. Kainos už kilogramą laužo gali gerokai skirtis.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti aukščiausias kainas ir palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Bendrovė turi savo sunkvežimius. Tai leidžia, jei reikia, sėkmingai organizuoti laužo pervežimą.

Nerūdijančio plieno laužo pristatymas

Nerūdijančio plieno metalas – priklauso legiruotojo plieno rūšiai. Šio lydinio ypatumas yra tai, kad jis susideda iš priemaišų, apsaugančių nuo korozijos išsidėstymo. Kaip pagrindinė sudedamoji dalis, procentais gali pasiekti 25%, yra chromas. Faktas yra tai, kad būtent chromas gali greitai oksiduotis ir regeneruoti. Jis suteikia lydiniui papildomą stiprumą ir atsparumą išorės veiksniams.

Nerūdijantis plienas šiandien gana plačiai paplitęs įvairiose pramonės šakose, medicinoje, statybos pramonėje, namuose. Šio laužo paklausa stabili. Parduoti jį  jokių problemų. Pajamų suma priklauso nuo plieno rūšies. Pavyzdžiui, lydinys dažnai naudojamas įrangai ir sistemoms gaminti, pramoniniam naudojimui. Pateiktos plieno rūšys sutinkamos:

 • maisto pramonėje indų gamybai;
 • baldų pramonės plieno konstrukcijos;
 • statybos pramonei.

Plieno ypatybės  – labai šviesios spalvos, būdingas metalo blizgesys.
Nerūdijančio plieno rūšis turi magnetinių savybių C1, todėl jis naudojamas daugumoje atvejų gaminti:

 • Integruotas jėgos sistemas;
 • Sveikatos priežiūros prekes ir priemones;
 • Spyruoklės ir kt.

Kitas gana populiarios formos lydinys – dvipusis. Jis pasižymi dideliu tvirtumu, todėl yra plačiai naudojamas šiandien laikančiųjų konstrukcijų, pavyzdžiui, tiltų gamybai. Šio prekės ženklo ypatumas yra tas, kad jį sudėtinga perdirbti.

Kaip nustatoma nerūdijančio plieno laužo kaina?

Priklausymas vienai ar kitai rūšiai lemia laužo vertę. Siekiant nustatyti, cheminę sudėtį atliekoms yra atliekam ekspresijos analizė naudojant spektrometrą. Tai atlieka supirkimo punktų darbuotojai. Po analizės, galite nustatyti kokybinę ir kiekybinę laužo sudėtį, kainą. Bet yra daug būdų, kaip jūs galite patikrinti metalo laužo kokybę:

 • jei nuo vandens lašelių ant metalinio paviršiaus atsiranda gelsva dėmė, tai lydinys yra žemos kokybės;
 • jis nepalieka likučių ant aukštos legiruotojo plieno ir fiziologinio tirpalo
 • Trumpai kaitinant nelieka žymių, tai patvirtina aukštą kokybę lydinio.

Tačiau siekiant nustatyti tikslią cheminę sudėtį būtina speciali įranga.


Švino supirkimas

Mes superkame spalvotųjų ir juodųjų metalų laužą ir galime pasiūlyti savo klientams aukščiausias kainas. Mūsų įmonės specialistams šviną tenka priimti gana dažnai.
Švinas gali patekti į supirkimo punktus įvairių formų. Mūsų kompanija superka tokias rūšis kaip:

 • Laidų izoliacija;
 • Automobilių akumuliatoriai.

Tiksli vieno kg švino laužo kaina nustatoma tik po pirminio patikrinimo. Pirmiausia nustatomas užterštumo procentas. Šiuo metu didžiausia vertybė yra švino laužas kabelių ir laidų forma.

Labai dažnai švinas į supirkimo punktus patenka kaip kabeliai ir laidai, bet superkamas ir kaip kabelio izoliacijas arba automobilių baterijos. Mūsų organizacija priims šviną iš Jūsų bet kokia forma ir didelėmis kainomis. Ne kiekvienas supirkimo punktas gali pasigirti tokiomis aukštomis supirkimo kainomis, bet mes – galime. Tą pačią dieną, kai Jūs nuspręsite parduoti šviną, skambinkite mūsų darbuotojams telefonu ir gaukite išsamią informaciją apie paslaugas ir kainas suteikiamas mūsų bendrovės.

Parduodamo švino kainą Jūs galite paskaičiuoti savarankiškai pasižiūrėję į kainas pateikiamas mūsų kataloge. Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl mes dirbame sąžiningai. Svėrimas vyksta tik tikslių elektroninių svarstyklių pagalba, be jokios apgaulės. Patyrę kvalifikuoti specialistai atlieka patikrinimą, sveria, apskaičiuoja švino vertę greitai ir efektyviai. Mūsų organizacija padės jums atsikratyti metalo laužo Jums palankiausiomis sąlygomis ir kainomis. Jei reikia, galime padėti su pristatymu, teikti tam būtiną transportą, atsižvelgiant į dydį ir sandorio apimtis. Dirbti su mumis – tai malonumas! Skambinkite dabar ir užsidirbkite pinigus per kelias minutes!

Švino laužas

Švinas – metalo pramonėje gana paplitęs metalas, kuris pasižymi šiomis savybėmis: pasipriešinimu oro, vandens ir aplinkos poveikiui. Jis vertingas ir dėl to, kad švinas atitinka visus technologinius reikalavimus kaip aukštos klasės hermetikas. Todėl švinas naudojamas daugelį metų, nes net ir namų sąlygomis, naudojant šviną galima pasiekti aukštos suvirinimo kokybės. Švino poreikis daugelyje sričių sąlygoja tai, kad nėra problemų su švino laužo pristatymu į supirktuves. Surinkimo punktai dirba tiek dideliuose, tiek mažuose miesteliuose. Palyginimo būdu galite rasti pačias palankiausias bendradarbiavimo sąlygas ir pardavę šviną solidžiai užsidirbti.

Švino laužo įvairovė

Švinas – gana brangi medžiaga. Todėl grynas švino lydinys nėra plačiai paplitęs. Švinas randamas ir kituose metaluose nedideliais kiekiais, perdirbtas, po to naudojamos laidų apsaugai, izoliacijai.  Čia jis susilygina su aliuminio ir plieno gaminių naudojimu.

Švino apvalkalus galima pelningai priduoti į mūsų surinkimo punktą. Jis turi būti išvalytas nuo popieriaus ir dervų. Tai padidina laužo kainą. Apmokėjimas atliekamas tik po metalo laužo apžiūros, rūšiavimo ir pasvėrimo. Kaina nustatoma už kilogramą.

Taip pat konkurencingomis kainomis mes priimame akumuliatorius, kuriuose dideliais kiekiais randama švino. Naudingomis kainomis galima parduoti ir naujo pavyzdžio, ir seno tipo akumuliatorius. Šiuo atveju mes nerekomenduojame patiems švino traukti iš prietaiso. Patikėkite šią operaciją mūsų patyrusiems ir kvalifikuotiems darbuotojams. Saugiausia parduoti nepažeistus akumuliatorius.

Kitas populiarius variantas – lydytas (perdirbtas) metalas. Gana dažnai namuose galima rasti svarelius žvejybos įrankiams, plombas ir dar daugiau. Tai vertingas laužas, ir jį galima parduoti už puikią kainą. Bet juos parduodant specialistai nustatys kitų metalų procentą juose.

Būtent šis rodiklis lems galutinę mokamą sumą. Verta priminti, kad grynas švinas retai sutinkamas. Ir daugeliu atvejų darbo vietoje. Vidutiniškai jame randama 10-15% priemaišų. Tačiau bet kuriuo atveju, švinas – vertinga žaliava, kuri sėkmingai perdirbama ir naudojama daugelyje įmonių. Šviną visada galima be problemų parduoti. Belieka tik palyginti pasiūlymus ir kainas, ir rasti palankiausias bendradarbiavimo sąlygas.