Vilniaus g. 76, Rudaminos k., LT-13246, Vilniaus r.

Plastmasė

Laikinai plastmasės nesuperkame
(galime priimti nemokamai)

Mūsų įmonė superka plastiko supirkimu iš privačių asmenų ir įmonių. Su kiekvienais metais pasaulyje vis daugiau medžiagų pagaminama iš polimerų. Polimerai gali įgyti tūkstantį ir vieną pavidalą: plastikai, gumos, pluoštai, elastomerai, proteinai, celiuliozės. Iš šios medžiagos gaminamos pakavimo priemonės, plastikiniai buteliai, klijai ir kt. Leiskite mums padėti pašalinti plastiko atliekas iš gatvių ir sąvartynų. Tam pakanka ateiti pas mus ir parduoti plastiką perdirbimui, o supirkimo kaina už kilogramą jus maloniai nustebins. Mūsų surinkimo punkte galite parduoti visų skirtingų rūšių plastiką. Mes priimame šiuos plastiko gaminius:

  • PP (polipropilenas) – daugiausia vaisių/daržovių ir konteinerių dėžių atliekos;
  • DTPE (Didelio tankio polietilenas) – įvairių tipų plastikinių vamzdžių (dujų, kanalizacijos, vandens ir kt.) laužas;
  • Surenkame automobilių plastikines detales: “bamperius”, posparnius, variklio apsaugas (surenkame ir benzino bakus, tačiau juose juose būtina pragręžti kiaurymę);
  • Iš organizacijų priimamame nebenaudojamus šiukšlių konteinerius bei įvairias talpas.

Kaip parduoti plastiką?

Žinokite, jei jūs norėsite parduoti  savo namuose ar sode sukauptą plastiko laužą, turėtumėte susisiekti su mumis ir mes viskuo pasirūpinsime. Dauguma žmonių norėdami atsikratyti nereikalingo plastiko deda skelbimą su žodžiais – “brangiai parduodu plastiką” ir laukia pirkėjų. Toks metodas yra neabejotinai teisingas, tačiau turi vieną esminį trūkumą – ten jums nebus suteikta galimybė pasirinkti pirkėją, kuris pasiūlytų palankiausią kainą. Ypač, kad didelių ir rimtų organizacijų, kaip mūsų, atstovai neskaito privačių asmenų skelbimų, nes mes jau turime didelę klientų bazę. Jei norite parduoti plastiko atliekas per trumpiausią įmanomą laiką bei gauti maksimaliai didelę kainą, Jums teks ieškoti organizacijos galinčios nupirkti nereikalingą plastiką.

Plastikinių elementų priėmimas – tai vienintelis būdas tinkamai utilizuokite medžiagas, nesukeliant žalos žmonių sveikatai ir gyvūnams. Galite mums parduoti HDPE ir LDPE atliekas neribotais kiekiais. Be to, mes nuolat superkame plastiką dideliais ir mažais kiekiais iš pavienių asmenų ir didelių organizacijų abipusiai palankia kaina. Jūs galite pristatyti atliekas į mūsų priėmimo punktą, arba skambinkite mums ir užsisakykite darbuotoją, kuris atvyks ir išsiveš Jums nereikalingas medžiagas.

Jei Jūs parduodate plastiko medžiagas perdirbimui, tai padės žymiai sumažinti įmonėms tenkančią naštą, prisidėsite prie planetos ekologinės sistemos tausojimo. Tarkim, iš kilogramo plastiko, perdirbus gauname 0,8 kg naudingų žaliavų, skirtų naudoti įvairiose žmogaus veiklos srityse.